Поповиќ

  во

  Саша Поповиќ истакнал дека прв пат слуша за такво нешто, и дека станува збор за ноторна лага, а информацијата има цел да го руши угледот на пеачотВеста дека ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Многу сум среќна што по подолго време „Охридско лето“ ќе функционира во текот на целата година, рече директорката на фестивалот, Наташа Поповиќ Александра ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Бизнисменот Милан Поповиќ поднесе пријава за семејно насилство против поп-пејачката Северина Којиќ поради мејлот што му го испратила. Милан и’ напиша на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Балканските медиуми вчера со брзина на светлината ја објавија веста дека поранешниот сопруг на Северина, Милан Поповиќ ја пријавил пејачката за семејно ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Откако поранешниот сопруг ја пријави за семејно насилство Северина се огласи на Инстаграм Балканските медиуми вчера со брзина на светлината ја објавија веста ...
  сите 18 | | | веќе видена

  „Остен“ оваа година обележува редок јубилеј – пет децении од Светската галерија на карикатури. Беше основана од прогресивната меѓународна заедница на 6. Средби ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Бизнисменот Милан Поповиќ поднесе пријава за семејно насилство против поп-пејачката Северина Којиќ поради мејлот што му го испратила. А еве зошто се скараа ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Милан Поповиќ поднел пријава за семејно насилство против поп ѕвездата Северина заради меилот кој што му го испратила.Еве накусо за што станува збор:„Милан и ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Директорката на Националната установа фестивал „Охридско лето“, Наташа Поповиќ, вo недела, на 11 ноември во црквата „Света Софија“ со почеток во 19 часот ќе ...
  сите 13 | | | веќе видена