Покрај

  во

  Смрт и крв на патиштата! Сообраќајни незгоди, загубени човечки животи, голем број настрадани лица со трајни телесни повреди, уништени семејства, огромни ...
  | | веќе видена | слични

  Смрт и крв на патиштата! Сообраќајни незгоди, загубени човечки животи, голем број настрадани лица со трајни телесни повреди, уништени семејства, огромни ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Албански медиуми кои се повикуваат на полициски извори тврдат дека поранешниот премиер Никола Груевски во Албанија влегол нелегално и тоа во близина на ...
  сите 200 | | | веќе видена

  Новинарката во ТВ „Сител“, Рената Јакимовиќ во интервју за Женскимагазин.мк откри дека боледува од дијабетес од својата деветта година. Нејзината динамична ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо уште е дел од португалската фудбалска репрезентација и покрај отсуството на последните мечеви, вели селекторот Фернандо Сантош. 33-годишниот ...
  сите 37 | | | веќе видена

   Некои го викаат македонското Колорадо, други раскажуваат секакви легенди за него, но овој локалитет именуван како Пешти, кој се наоѓа во близина на јужниот ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Како родител, сосема е нормално да се грижите за времето кое вашето дете го поминува во училиште и сакате да ви кажува што повеќе информации за тоа. Доколку ...
  сите 7 | | | веќе видена

   Веројатно никогаш не сте размислувале на другите примени на фенот, освен на сушење коса. Покрај сушењето коса, фенот може да се искористи за уште неколку ...
  | | веќе видена

  Леонардо Бонучи немаше најпријатно второ враќање на „Сан Сиро“ во Милано, откако дел од навивачите решија дека треба да го исвиркуваат поранешниот фудбалер на ...
  сите 35 | | | веќе видена