Peugeot

  во

  Под организација на АКК Скопје, на ридската патека на Водно се одржа последната трка од државниот шампионат на Македонија во автомобилизам на ридски патеки. На ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Во октомври 2018 година, „Peugeot“ беше број еден на пазарот за патнички автомобили и ги објави своите најдобри резултати во 2018 година со пазарно учество од ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Во октомври 2018 година, PEUGEOT беше број еден на пазарот за патнички автомобили и ги објави своите најдобри резултати во 2018 година со пазарно учество од ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Suzuki Swift 1.2 SHVS е на тест како најевтин автомобил со хибриден погон на нашиот пазар. Поточно станува збор за благ хибрид. Погонот се покажа тврдоглав, ...
  сите 4 | | | веќе видена