Петровец

  во

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1325 тестирања, а регистрирани се 119 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-35, ...
  сите 575 | | | веќе видена

  Во последните 24 часа се направени 1.325 тестирања, а регистрирани се 119 нови случаи со Ковид-19. Од нив во Скопје-35, Куманово-15, Штип-17, Прилеп-3, ...
  сите 615 | | | веќе видена

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1325 тестирања, а регистрирани се 119 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-35, ...
  сите 614 | | | веќе видена

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1325 тестирања, а регистрирани се 119 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-35, ...
  сите 615 | | | веќе видена

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1325 тестирања, а регистрирани се 119 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-35, ...
  сите 588 | | | веќе видена

  Поради планирани технички зафти во електро-системот во градот Скопје, утре без напојување со електрична енергија ќе бидат дел од општините Петровец, Сопиште и ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Каско што соопшти РЦУК Скопје, по добиено известување од„ЕВН Македонија" АД, во периодот од 07:40 – 15:00 часот без струја ќе бидат корисниците на дел од село ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1971 тестирања, а регистрирани се 188 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-44, ...
  сите 657 | | | веќе видена

  Изминатите 24 часа регистрирани се 188 нови случаи на коронавирус во Македонија со што вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од почетокот ...
  сите 591 | | | веќе видена