Петровец

  во

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1356 тестирања, а регистрирани се 102 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-39, ...
  сите 821 | | | веќе видена

  Во последните 24 часа се направени 1356 тестирања, а регистрирани се 102 нови случаи на ковид-19 вод кои 39 се во Скопје. Од скопските општини активни случаи ...
  сите 480 | | | веќе видена

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1356 тестирања, а регистрирани се 102 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-39, ...
  сите 594 | | | веќе видена

  Пет пациенти починаа од компликации од ковид-19, регистрирани се 102 нови случаи, а 99 се оздравени, соопшти Министерството за здравство. Вкупната бројка на ...
  сите 514 | | | веќе видена

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1356 тестирања, а регистрирани се 102 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-39, ...
  сите 831 | | | веќе видена