Петр

  во

  Прилепчани обезбедија предност пред реваншот благодарение на погодокот на Макота во 19. минута од средбата на Градскиот стадион во Тетово. Дополнителен проблем ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Фото, Петр Стојановски Вардарци водеа после првото полувреме со погодокот на Д. Мицевски после половина час игра и најавија дека атакуваат на својата деветта ...
  сите 45 | | | веќе видена

  од Кожани, Марија Ковачева Фото, Петр Стојановски Се враќаме поразени од Кожани, Гонзалез вели дека во овие први два меча недостасуваше и искусниот плејмејкер ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Од Кожани, Марија Ковачева Фото, Петр Стојановски Заедно со останатите претставници на медиумите и нашата најдобра селекција тргнавме во нова шанса да се ...
  сите 11 | | | веќе видена