Перез

  во

  Капитенот на Ајакс, Матијас де Лихт важи за еден од најталентираните дефанзивцо во светот и за него буквално се „тепаат“ европските гиганти. Веќе подолго време ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Капитенот на Ајакс, Матијас де Лихт важи за еден од најталентираните дефанзивцо во светот и за него буквално се „тепаат“ европските гиганти. Веќе подолго време ...
  сите 15 | | | веќе видена

  По подолго време, конечно, некаква информација околу здравствената состојба на Михаел Шумахер, иако таблоидот „Бунте“ можеби не е најверодојстојниот извор. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  По подолго време, конечно, некаква информација околу здравствената состојба на Михаел Шумахер, иако таблоидот „Бунте“ можеби не е најверодојстојниот извор. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  „Кралевите“ нема да се откажат лесно од Лука Јовиќ, спорд пишувањата на Билд, Реал Мадрид доставил до Ајнтрахт Франкфурт конкретна понуда од 45 милиони евра. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Откако „кралевите" ја претекнаа Барселона до потписот на Винисиус Жуниор и Родриго, Реал сега со 45 милиони евра се обидува да го украде и Лука Јовиќ од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Рафа Бенитес нема среќа на дуелите со Вулверхемптон, на двапати губи бодови против волците во последните моменти, а и вчеравечер на Њукасл му се случи сценарио ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Реал Мадрид полека но сигурно влегува во форма, токму во моментот кога започнува најважниот период од сезоната. Кралскиот клуб игра добро, а еден од ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Претседатселот на Реал Мадрид, Флорентино Перез смета дека Карим Бензема е најдобриот напаѓач во светот. Добро познато е дека Бензема има голем кредит кај ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Првиот човек гигантот Реал Мадрид, Флорентино Перез ја отфрли можноста во клубот од шпанската престолнина да пристигне нов напаѓач, нова деветка како замена за ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Жоао Переира (71), Бразилец од остров во близина на Рио де Жанеиро во 2011 година спасил еден пингвинот од сигурна смрт. Тој го нашол заглавен меѓу карпите, ...
  сите 4 | | | веќе видена