Пепси

  во

  Денес, таа е една од највисоко платените актерки на денешницата, а кој знае дали би имала толку многу на својата сметка ако продолжеше по патот што го ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Колумбиската убавица Софија Вергара е најпозната по ликот на Глорија во популарната серија „Модерно семејство“, која и донесе светска слава. Актерката е родена ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Протестите против полициската бруталност и расизмот ги опфатија речиси сите американски градови, европски и светски престолнини. На социјалните мрежи ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Источноевропскиот сектор за деловни услуги, како кол-центрите, сметководствените услуги и истражувања и развој, има многу работа во ерата на коронавирусот. ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Дали пијалокот Кока-Кола е така безопасен како што изгледа на новогодишните реклами кога ја пие Дедо Мраз? Ја пиеме секојдневно, необрнувајќи внимание дека тоа ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Администрацијата во САД и нареди на американската нафтена компанија „Шеврон“ да запре со производството на нафта во Венецуела, јави денеска Си-Eн-Eн. „Шеврон“ ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Компанијата на Пепси често пати знаела да направи супер реклама во соработка со фудбалерите, а денес ќе ве потсетиме на една епска. Не е можно да имате над ...
  сите 2 | | | веќе видена

  „Пепси“ често пати и во минатото знаел да сними маестрални реклами со фудбалските ѕвезди, а токму таква е најновата во која има неколку фудбалски ѕвезди. Во ...
  сите 3 | | | веќе видена