Пепе

  во

  Реал Мадрид во последно време се предодреди да купува млади фудбалери кои во иднина можат да му донесат големи успеси на клубот, па иако овој проект не наидува ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Сега е и официјално, Рајан Бабел е нов играч на Фулам! Холандскиот напаѓач доаѓа во лондонскиот клуб од турски Бешикташ во трансфер вреден два милиони евра. ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Искусниот Кеплер Лима Пепе во текот на денешниот ден и официјално беше претставен како ново засилување за Порто, зделка која во превод значи враќање за ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Централниот дефанзивец Пепе премина во тимот на Порто како слободен агент, објави португалскиот шампион на неговата официјална страница. Договорот на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пепе ги израдува фановите на Порто потпишувајќи договор со својот поранешен клуб, со што португалскиот ветеран реши пред крајот на кариерата да се врати во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Централниот дефанзивец Пепе премина во тимот на Порто како слободен агент, објави португалскиот шампион на неговата официјална страница. Договорот на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Португалскиот дефанзивец, Пепе повторно го облече дресот на Порто, тој како слободен играч од Бешикташ потпиша две и пол годишен договор со клубот во кој му се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Централниот дефанзивец Пепе премина во тимот на Порто како слободен агент, објави португалскиот шампион на неговата официјална страница. Договорот на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Португалскиот репрезентативец Пепе по повеќе од една деценија се врати во екипата на Порто. Бразилецот со државјанство на Португалија со Порто потпишал договор ...
  сите 11 | | | веќе видена