Пеп

  во

  Легендарниот француски фудбалер Тиери Анри секогаш ќе остане запаметен како легенда на Арсенал, но не треба да се заборави дека Французинот еден дел од својата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Тјери Анри секогаш ќе се памети како фудбалска легенда на Арсенал и француската фудбалска репрезентација, но исто така не треба да се заборави дека ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Контроверзниот агент на Јаја Туре, Дмитриј Селук на социјалните мрежи објави интересна карикатура на која Туре му фрла „вуду“ клетва на Пеп Гвардиола, откако ...
  сите 38 | | | веќе видена