Пеп

  во

  После шокантниот пораз од Норвич менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола иронично ја честиташе титулата на Ливерпул, пишува Спортски.мк . „Црвените“ вчера ...
  сите 30 | | | веќе видена

  После шокантниот пораз од Норвич менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола иронично ја честиташе титулата на Ливерпул. „Црвените“ вчера го победија Њукасл со ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Навивачите на Ливерпул денес имаа две причини да се радуваат на резултатите во петтото коло во Премиер лигата. Нивните Црвените триумфираа со 3-1 против Њукасл ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Норич приреди сензација во 5. коло од Премиерлигата, вечерва го изненади шампионот Манчестер Сити со 3-2 и покрај тоа што имаше голем број на повредени ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Големо изненадување во 5. коло од Премиерлигата, десеткуваниот Норич славеше со 3-2 против Манчестер Сити и го фрли на колена актуелниот шампион на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Шампионот во Премиер лигата, Манчестер Сити излезе со компромисно решение за летниот преоден рок во Англија. За време на состанокот на сопствениците на 20-те ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Шампионот во Премиер лигата, Манчестер Сити излезе со компромисно решение за летниот преоден рок во Англија. За време на состанокот на сопствениците на 20-те ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Шампионот во Премиер лигата, Манчестер Сити излезе со компромисно решение за летниот преоден рок во Англија. За време на состанокот на сопствениците на 20-те ...
  сите 65 | | | веќе видена