People

  во

  Бездомникот од Филаделфија, Џони Бобит Помладиот, минатата година го привлекол вниманието на јавноста кога последните 20 долари и ги дал на една жена. И покрај ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Кејт Меклур останала без гориво таа вечер и не знаела што да прави и каде да се јави. Бездомникот Џони и купил кантичка со бензин и се погрижил безбедно да ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Откако пред една година ја заврши светската турнеја, Џастин Бибер во ниту еден момент не работел нешто поврзано со музиката. Младиот пејач одлучил целото свое ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Откако пред една година ја заврши светската турнеја, Џастин Бибер во ниту еден момент не работел нешто поврзано со музиката. Младиот пејач одлучил целото свое ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Бездомникот од Филаделфија, Џони Бобит Помладиот, минатата година го привлекол вниманието на јавноста кога последните 20 долари и ги дал на една жена. И покрај ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Актерот Џони Галецки, познат како Леонард од серијата „Теорија на големиот тресок“, е во врска со 23 години помладата девојка Ален Мејер. 44-годишниот актер и ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Пет саудиски државјани се обвинети дека го дрогирале и искасапиле Џамал Кашоги, објави денеска саудискиот јавен обвинител. Тој изјавил дека лицето кое го ...
  сите 138 | | | веќе видена

  Вечниот шармер Хју Грант маѓепсува, како на филмското платно така и надвор од него. Додека зборувал за новиот филм, тој признал дека животот му е хаотичен, а ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Руската манекенка Ирина Шајк призна дека понекогаш ѝ е тешко што нејзиниот живот е под будното око на јавноста и дека често чувствува грижа на совест кога ...
  сите 2 | | | веќе видена