Педро

  во

  Челси со пет измени во својот состав во однос на оној кој настапи во победата од 4-1 против Кардиф на домашен терен минатиот викенд во рамките на англиската ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во говорот по повод 100 дена од неговата Влада, шпанскиот премиер Педро Санчез рече дека ќе инсистира за укинување на имунитетот на пратениците и на лица на ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Шпанскиот премиер Педро Санчез соопшти дека ќе инсистира за укинување на имунитетот на пратениците и на лица на функции. Санчез ова го изјави во говор по повод ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Шпанскиот премиер Педро Санчез соопшти дека ќе инсистира за укинување на имунитетот на пратениците и на лица на функции. Санчез ова го изјави во говор по повод ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Шпанскиот премиер Педро Санчез соопшти дека ќе инсистира за укинување на имунитетот на пратениците и на лица на функции. Санчез ова го изјави во говор по повод ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Шпанскиот премиер Педро Санчез соопшти дека ќе инсистира за укинување на имунитетот на пратениците и на лица на функции.Санчез ова го изјави во говор по повод ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Шпанскиот премиер Педро Санчез соопшти дека ќе инсистира за укинување на имунитетот на пратениците и на лица на функции. Санчез ова го изјави во говор по повод ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Милан не успеа да го победи Калјари на гостувањето од четвртото коло на Серија А и мора да се задоволи само со бод од средбата која заврши со резултат 1:1. На ...
  сите 25 | | | веќе видена