Патрис

  во

  Американската Централна разузнавачка агенција(ЦИА) од своето основање, кон средината на минатиот век, убила повеќе странски политичари и јавни личности, а ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Утре во Лигата на шампионите не очекува натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Јувентус. Дерби на третото коло во Лигата на шампионите секако ќе биде ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Еден месец откако францускиот град Дункирк, сместен покрај каналот Ла Манш, го претставил составот за бесплатен јавен превоз за сите, настанала вистинска мала ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Еден месец откако францускиот град Дункирк, сместен покрај каналот Ла Манш, го претставил составот за бесплатен јавен превоз за сите, настанала вистинска мала ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Патрис Евра во овој момент е слободен агент откако му истече договорот кој го имаше со Вест Хем, а во ситуација кога ја чека вистинската понуда и најдобриот ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед и Јувентус, Патрис Евра не остана рамнодушен на срамниот гест кој го направи Даглас Коста на вчерашниот меч против ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Даглас Коста добива безброј жестоки критики за ужасниот гест кој го изрежира на вчерашниот меч со Сасуоло, а во ситуација кога сите ја чекаат пресудата од ...
  сите 32 | | | веќе видена