Партизански

  во

  Километарските колони, никаква проодност на сообраќајот стана секојдневие по скопските улици особено кога граѓаните доаѓаат и заминуваат од работа. Блокирани ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Вчера во Полициска станица Центар В.Н.(34) од Скопје пријавил дека околу 01.00 часот на булевар „Партизански одреди“ од страна на две машки лица одземено му е ...
  сите 132 | | | веќе видена

  Хрстијан Мицкоски, претседател на ВМРО ДПМНЕ денеска говорше на трибина во Гостивар по повод ослободувањето на овој град во Втората Светска војна и носењето на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  На скопјанец му го украле автомобилот додека пазарувал во продавница на булеварот Партизански одреди во Скопје.Според информациите на МВР, денеска В.Н.(34) од ...
  сите 132 | | | веќе видена

  На скопјанец му го украле автомобилот додека пазарувал во продавница на булеварот Партизански одреди во Скопје. Според информациите на МВР, денеска В.Н.(34) од ...
  сите 132 | | | веќе видена

  На скопјанец му го украле автомобилот додека пазарувал во продавница на булеварот Партизански одреди во Скопје. Според информациите на МВР, денеска В.Н.(34) од ...
  сите 132 | | | веќе видена

  На скопјанец му го украле автомобилот додека пазарувал во продавница на булеварот Партизански одреди во Скопје.Според информациите на МВР, денеска В.Н.(34) од ...
  сите 132 | | | веќе видена

  На скопјанец му го украле автомобилот додека пазарувал во продавница на булеварот Партизански одреди во Скопје. Според информациите на МВР, денеска В.Н.(34) од ...
  сите 132 | | | веќе видена

  Скопјанец синоќа останал без автомобил кој тој го оставил да работи и влегол во маркет. Според пријавата во полиција, крадците се две машки лица. „Сторителите ...
  сите 132 | | | веќе видена

  На скопјанец му го украле автомобилот додека пазарувал во продавница на булеварот Партизански одреди во Скопје. Според информациите на МВР, денеска В.Н.(34) од ...
  сите 132 | | | веќе видена

  Непознати лица ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници, малини, спроти пазарот „Буњаковец“ на булеварот „Партизански одреди“. Како што се гледа на ...
  сите 49 | | | веќе видена