Парис

  во

  Некогашниот супермодел, Кристи Бринкли се појавила на еден настан во Њујорк и освен присутните, таа ги воодушевила сите жени ширум светот. Кристи за таа ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Кристи за овој настан облече бел мини фустан со долги ракави. Иако има 64 години оваа жена и понатаму може да облече мини здолниште и да изгледа извонредно. ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Јасмин Парис од Единбург е вистински пример за тезата дека речиси секојдневно се поместуваат границите на издржливоста на човечкото тело. 35-годишната Парис ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Медиумите пренесуваат дека Боулос наводно го запознал семејството на Тифани во текот на Денот на благодарноста. Тифани Трамп, помладата ќерка на американскиот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети по изгласувањето на уставните имени преку соопштение им се заблагодари на сите граѓани, на секој гласач, на секој активист, што ја ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети по изгласувањето на уставните имени преку соопштение им се заблагодари на сите граѓани, на секој гласач, на секој активист, што ја ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети по изгласувањето на уставните имени преку соопштение им се заблагодари на сите граѓани, на секој гласач, на секој активист, што ја ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Оваа конференција, никогаш вистински не ја оконча Првата Светска Војна и не не научи како се гради мирот затоа што војните и конфликтите продолжија за цел еден ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети по изгласувањето на уставните имени преку соопштение им се заблагодари на сите граѓани, на секој гласач, на секој активист, што ја ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Претседателот на ДУИ Али Ахмети, по повод усвојувањето на уставните измени за имплементација на Договорот од Преспа кој го отвора патот на Македонија кон ЕУ и ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Вчера, на 11 јануари 2019 година, 81 пратеник на Собранието на Република Македонија го започнаа крајот на Париската мировна конференција. Денес се роди нов ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети по изгласувањето на уставните имени преку соопштение им се заблагодари на сите граѓани, на секој гласач, на секој активист, што ја ...
  сите 15 | | | веќе видена