Овен

  во

  Овен Мисли премногу. Говори малку. Дејствува правилно. Бик Мисли на многу работи. Говори уверливо. Дејствува во зависност од ситуација. Близнаци Мисли само на ...
  сите 36 | | | веќе видена

   Понекогаш сè што ни е потребно во животот е да знаеме дека некој е тука за нас кога и да ни биде потребно рамо за плачење и зрно утеха. Кога секој од ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Овен (21.03 – 20.04) Обидете се да ја добиете довербата на еден Лав кој знае како да ви ласка но не ги отвора картите пред вас. Можно е и двајцата да се ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Денешниот ден минува без нови аспекти, вчерашниот Марс во квадрат со Уран сеуште е многу влијателен и ќе го одбележи овој ден … Немир и кратки фитили и денес ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Одамна се познати стереотипите поврзани со хороскопските знаци, па се знае дека Стрелците се адреналински зависници, дека Јарецот живее за да работи, а дека ...
  сите 36 | | | веќе видена