Осум

  во

  Ако некој се прашуваше зошто Пари Сен-Жермен толку силовито ги одбиваа понудите од Шпанија за трансфер на Нејмар, Бразилецот сам даде одговор, откако втор меч ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Ако некој се прашуваше зошто Пари Сен-Жермен толку силовито ги одбиваа понудите од Шпанија за трансфер на Нејмар, Бразилецот сам даде одговор, откако втор меч ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Во координирана полициска акција на 54 локации во 24 градови пронајдени и одземени поголеми количества дрога и оружје На 20.09.2019 година, од страна на Бирото ...
  | | веќе видена | слични

  На ул. „Љуботенска‘‘ во Тетово вчера во 20 часот полициски службеници од СВР Тетово го лишиле од слобода М.И.(39) од тетовското село Мала Речица.Тој бил баран ...
  сите 206 | | | веќе видена

  Во дерби натпреварот од шестото коло на англиското фудбалско првенство Ливерпул како гостин со 2:1 го доби Челзи, и така повторно со пет подови предност се ...
  сите 117 | | | веќе видена