Опен

    во

    Најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ уште еднаш покажа дека се бори со сите сили за сите играчи. Имено, раководството на Здружението на тениски ...
    сите 50 | | | веќе видена

    Новак Ѓоковиќ се најде на удар пред сè на тенисерите од САД кои постојано го критикуваа како и американските медиуми, но се чини дека тие критики им преседнаа ...
    сите 50 | | | веќе видена