ОН

  во

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари средба го граѓаните на Општина Берово Мицкоски пред граѓаните на Берово потенцираше дека СДСМ иако во ...
  сите 336 | | | веќе видена

  Овој 30 септември е крстосницата на која ќе треба ние да си ја заокружиме и да си ја зацврстиме нашата државност, и тоа со зачуван идентитет како македонски ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Не смее да се дозволи премиерот и лидер на СДСМ, Зоран Заев да го оствари она што го наумил од поодамна, да ја уништи сопствената нација и држава, исткана во ...
  сите 336 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари средба го граѓаните на Општина Берово. Мицкоски пред граѓаните на Берово потенцираше дека СДСМ иако во ...
  сите 336 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари средба го граѓаните на Општина Берово. Мицкоски пред граѓаните на Берово потенцираше дека СДСМ иако во ...
  сите 336 | | | веќе видена

  СДСМ иако во предизборието ветуваа дека ќе донесат живот за сите граѓани, не само што не донесоа туку на сите граѓани во Република Македонија им го направија ...
  сите 336 | | | веќе видена

  „Национализмот е себичност“, „Партиите се виновни за национализмот“, „Национализмот не звучи убаво“ се дел од одговорите на граѓаните во анкетите што ги ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Евроамбасадорот Самуел Жбогар заедно со министерот за образование и наука Арбер Адеми присуствуваа на денешната дебата насловена „Како да се информираме и како ...
  сите 9 | | | веќе видена

  – Рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров денеска изјави дека никаква владина офанзива не се подготвува против контролираната од бунтовниците ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Овој 30 септември е крстосницата на која ќе треба ние да си ја заокружиме и да си ја зацврстиме нашата државност, и тоа со зачуван идентитет како македонски ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Овој 30 септември е крстосницата на која ќе треба ние да си ја заокружиме и да си ја зацврстиме нашата државност, и тоа со зачуван идентитет како македонски ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во 2008 Ахмети и ДУИ биле против промена на името како услов за влез во НАТО – ова е суштината на второто продолжение на објавување на информации, објави Алфа: ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Овој 30 септември е крстосницата на која ќе треба ние да си ја заокружиме и да си ја зацврстиме нашата државност, и тоа со зачуван идентитет како македонски ...
  сите 9 | | | веќе видена