ОН

  во

  Два пати ја добив довербата на граѓаните за да не дозволам промена на Уставот со цел промена на уставното име, да не прифаќам идеи и предлози што би ги ...
  сите 132 | | | веќе видена

  Заменик министерот за надворешни работи Андреј Жерновски од утре ќе престојува во работна посета на Соединетите Американски Држави, каде ќе учествува на 73-та ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Заменик министерот за надворешни работи Андреј Жерновски, од утре ќе престојува во работна посета на Соединетите Американски Држави, каде ќе учествува на 73-та ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Претседателот Ѓорге Иванов пред Обединетата македонска дијаспора во Детроит изјави дека двапати ја доби довербата на граѓаните за да не дозволи промена на ...
  сите 132 | | | веќе видена

  Два пати ја добив довербата на граѓаните за да не дозволам промена на уставот со цел промена на уставното име, да не прифаќам идеи и предлози што би ги ...
  сите 132 | | | веќе видена