Олимпик Марсеј

  во

  Тимот на Олимпик Марсеј ја оправда улогата на фаворит и обезбеди висок триумф над Гимгамп од 4-0 во последниот меч од 5. коло во францускиот шампионат. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  „Ужасен е. Така осакатен стадион го ограничува статусот на Наполи на меѓународно ниво. Би изгубиле две години, но јас би изградил нов стадион и тогаш никој ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Олимпик Марсеј, Ајмен Абденур, чија кариера во последниве години е во целосен пад, сега настапува во четвртата француска лига. Кога Отаменди ја ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Олимпик Марсеј, Ајмен Абденур, чија кариера во последниве години е во целосен пад, сега настапува во четвртата француска лига. Кога Отаменди ја ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Рами остана без девојка: Памела Андерсон бизарно го откачи откако доби понуда за брак!? Францускиот репрезентативец Адил Рами, членот на Олимпик Марсеј и ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Фановите на белградскиот тим ќе имаат можност да ги поздрават хероите кои во минатото донесоа историски успех за клубот во европски и светски рамки, меѓу нив ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Белград, 6. септември 2018 (ИНПРЕС) – Фановите на белградскиот тим ќе имаат можност да ги поздрават хероите кои во минатото донесоа историски успех за клубот ...
  сите 54 | | | веќе видена