Олимпик

  во

  Памела Андерсон ја напушти гала вечерта на фудбалскиот клуб на Олимпик, за кој игра нејзиниот избраник. Имено, во текот на вечерта на која се собирале пари за ...
  сите 202 | | | веќе видена

  Првата ѕвезда на Јувентус, Кристијано Роналдо се произнесол кои фудбалери би сакал да ги донесе раководството на клубот за да се состави силен тим за следната ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
  сите 202 | | | веќе видена

  Памела Андерсон била поканета на гала вечер во организација на фудбалскиот клуб Олимпик Марсеј завчеравечер, за собирање донации за сиромашните деца во Марсеј. ...
  сите 202 | | | веќе видена

  На социјалните мрежи бележиме поделени реакции на љубителите на фудбалот, едни сметаат дека таквиот начин на прослава на погодокот бил претеран, за други пак, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо, во саботата, ја освои шампионската титула до Јувентус во Серија А и стана првиот играч во историјата на фудбалот со титули освоени ...
  сите 9 | | | веќе видена