Олд

  во

  Како што пренесуваат италијанските медиуми, агентот на Погба, Мино Раиола веќе им порачал на Јувентус „да тргнат во акција“, па сега наводно се поизвесно е ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Документите од „Фудбал ликс“ откриваат неколку дубари кога е во прашање Радамел Фалкао, за да ги изигираат правилата, Манчестер јунајтед и Монако договориле ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Радамел Фалкао се најде во документите од „Фудбал ликс", сомнителни договори се превани при неговиот трансфер од Монако во Манчестер јунајтед, како и оној од ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Како што пренесуваат италијанските медиуми, агентот на Погба, Мино Раиола веќе им порачал на Јувентус „да тргнат во акција“, па сега наводно се поизвесно е ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Доколку не биде продолжена соработката со шпанскиот интернационалец Давид де Хеа, раководните лица на Манчестер Јунајтед ќе се обидат да ги осигураат услугите ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед планира да го купи централниот играч од средниот ред, Лоренцо Пелегрини и направен е првиот чекор. Како што пишуваат медиумите во Италија, ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Англискиот репрезентативец Ешли Јанг е подготвен да добие и помала плата, за да остане во Манчестер јунајтед барем уште 12 месеци, јавува британскиот таблоид ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Хуан Себастијан Верон своевремено важеше за најдобар светски играч на својата позиција, а од времето кое го мина во Англија, посебен за истакнување е периодот ...
  сите 82 | | | веќе видена