Олд

  во

  Ливерпул го задржа перфектниот учинок на стартот од сезоната, „Црвените“ со 3-0 триумфираа над Саутемптон, Манчестер Сити броеше до пет против Кардриф а ...
  сите 28 | | | веќе видена

  „Црвените" за прв пат во својата 126 годишна историја ја стартуваат сезоната со седум победи од седум натпревари, Сити му даде пет на Кардиф, Манчестер ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед врза серија од три победи на гостински терен (две во Премиер лигата и една во Лигата на шампиони), но ова попладне повторно потфрли пред ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Сер Алекс Фергусон доживеа мозочен удар во месец мај, но по првичните две обраќања кои ги имаше преку видео, сега за првпат се појави јавно на еден настан, а ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Денеска е голем ден на Олд Трафорд, поранешниот тренер на Манчестер Јунајтед, Алекс Фергусон, ќе присуствува на натпреварот од шестиот круг од првенството на ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Манчесер Јунајтед ова попладне соопшти прекрасна вест за сите фанови на клубот, бидејќи со својата објава го најави присуството на Сер Алекс Фергусон на ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Сер Алекс Фергусон се врати на Олд Трафорд за прв пат по операцијата на мозокот, тоа ќе биде дополнителна мотивација за фудбалерите да го добијат денешниот меч ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Сер Алекс Фергусон доживеа мозочен удар во месец мај, но по првичните две обраќања кои ги имаше преку видео, сега за првпат се појави јавно на еден настан, а ...
  сите 28 | | | веќе видена