Оксер

  во

  Понеделник е денот кога најчесто се играат последните натпревари од лигите низ Европа, па со тоа и се затвораат колата од првенствата. Една средба се игра во ...
  сите 38 | | | веќе видена

  ПСЖ изминатава вечер сосема очекувано славеше во големото финале на францускиот Куп, натпреварување кое оваа година беше навистина специфично бидејќи на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  ПСЖ изминатава вечер сосема очекувано славеше во големото финале на францускиот Куп, натпреварување кое оваа година беше навистина специфично бидејќи на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  ПСЖ изминатава вечер сосема очекувано славеше во големото финале на францускиот Куп, натпреварување кое оваа година беше навистина специфично бидејќи на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Третолигашот има годишен буџет од само 2 милиони евра, во Македонија има клубови со поголем буџет, додека пак оној на ПСЖ е 540 милиони, прашањето кое ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Петочките натпрвари во двете најсилни фудбалски лиги ќе останат во сенка на она што се случи на пресметката меѓу Кевили Руен и Оксер, од едноставна причина што ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Натпреварот од француската лига 2 помеѓу екипите на Кивели Руен и Оксер, заврши со победа на домаќините со 4:1. Но натпреварот беше заклучен со една помалку ...
  сите 5 | | | веќе видена