Оклахома Сити

  во

  Ветеранот Кармело Ентони и дефинитивно го заврши, затвори прашањето за тоа во кој клуб ќе настапува наредната сезона-тоа е составот на Хјустон Рокетс со кого ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Ветеранот Кармело Ентони и дефинитивно го заврши, затвори прашањето за тоа во кој клуб ќе настапува наредната сезона-тоа е составот на Хјустон Рокетс со кого ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ветеранот Кармело Ентони и дефинитивно го заврши, затвори прашањето за тоа во кој клуб ќе настапува наредната сезона-тоа е составот на Хјустон Рокетс со кого ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Кармело Ентони следната сезона ќе настапува за Хјустон Рокетс, пренесуваат американските медиуми. Официјализирањето на договорот и објавување на деталите се ...
  сите 12 | | | веќе видена