Обама

  во

   Мишел и Барак Обама се еден од вечните парови кои без многу зборови и лекции ја објаснуваат суштината на љубовта и животот. А, единствената лекција за ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама наполни 55 години, а нејзиниот сопруг одлучи да ѝ го честита роденденот така што на својот Твитер профил објави ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп денеска пред воениот персонал во Пентагон ја претстави новата стратегија за развој на американската противракетна ...
  сите 23 | | | веќе видена

  97-годишниот сопруг на кралицата Елизабета Втора, принцот Филип, денеска имал сообраќајна незгода во близина на имотот Сандрингем, објави Бакингемската палата. ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп денеска пред воениот персонал во Пентагон ја претстави новата стратегија за развој на американската противракетна ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп денеска пред воениот персонал во Пентагон ја претстави новата стратегија за развој на американската противракетна ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Книгата на поранешната прва дама на САД, Мишел Обама, се продава подобро од бестселерот „Педесет нијанси сиво“, објави „Амазон“. Иако на пазарот е 65 дена, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Книгата на поранешната прва дама на САД, Мишел Обама, се продава подобро од бестселерот „Педесет нијанси на сиво“, објави „Амазон“. Иако на пазарот е само 65 ...
  сите 7 | | | веќе видена