Ноу

  во

  Во последната неделна средба во рамките на 20-то коло на шпанското фудбалско првенство, Барселона на својот „Камп Ноу“ успеа да го победи незгодниот Леганес со ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Барселона останува убедлив лидер во шпанската Ла лига, откако со 3:1 потешко од очекувањата го победи Леганес на „Ноу Камп“, за да остане на пет поени пред ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Барселона останува убедлив лидер во шпанската Ла лига, откако со 3:1 потешко од очекувањата го победи Леганес на „Ноу Камп“, за да остане на пет поени пред ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Леганес уште еднаш се покажа како „тврд орев“ за Барселона, па така откако комплетно ги изненади актуелните шампиони и ги победи во првиот дел од сезоната, ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Барселона го победи Леванте со 3:0 и со самото тоа ја надокнади негативата од првиот меч во Валенсија каде загуби со 2:1, но сепак ќе мора да почека за да се ...
  сите 47 | | | веќе видена