Nokia

  во

  Изгледа дека голем дел од производителите на смартфони работат според поговорката „Повеќе е секогаш подобро“. Еден од нив е и Motorola – некогашниот германски ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Изгледа дека голем дел од производителите на смартфони работат според поговорката „Повеќе е секогаш подобро“. Еден од нив е и Motorola – некогашниот германски ...
  сите 15 | | | веќе видена

  На шанк во кафуле, шанкерот вели: Повели, девојче? Дупла водка. Имаш 18? Толку мала ти изгледам? Со шминка и пудра сите сте ми исти. Дај лична карта. Не ја ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Google има навика да воведува новитети за први април кои траат и откако ќе помине Денот на шегата, а тоа не се менува ни во 2019. година. Компанијата ја додаде ...
  сите 16 | | | веќе видена