Њујорк

  во

  Цените на сировата нафта бележат огромен скок откако Саудиска Арабија објави дека следниот месец ќе го намали производството.Саудиска Арабија најави дека од ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Новогодишната елка висока 22 метри е поставена пред Центарот Рокфелер во Њујорк и наскоро ќе биде украсена со 50 илјади светилки, пренесе „Гласот на Америка“ и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  ЛА Лејксерс успеа со ,,петни жили” да го победи тимот на Атланта Хокс со 107-106, а херој на победата беше Тајсон Чендлер, кој успеа да го блокира кошаркарот ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Новогодишната елка висока 22 метри е поставена пред Центарот Рокфелер во Њујорк и наскоро ќе биде украсена со 50 илјади светилки, пренесе „Гласот на Америка“ и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Цените на суровата нафта забележаа драстичен пораст откако Саудиска Арабија најави дека следниот месец ќе го намали производството. Ријад најави дека од ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Цените на сировата нафта бележат огромен скок откако Саудиска Арабија објави дека следниот месец ќе го намали производството. Саудиска Арабија најави дека од ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Новогодишната елка висока 22 метри е поставена пред Центарот Рокфелер во Њујорк и наскоро ќе биде украсена со 50 илјади светилки, пренесе „Гласот на Америка“ и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Херој во новата победа на Лос Анџелес Лејкерс беше центарот Тајсон Чендлер, кој го блокираше последниот обид на Треј Јанг за конечна победа против Атланта од ...
  сите 107 | | | веќе видена