Њу Орлеанс

  во

   Дали знаете дека Лејди Гага би сторила сè за „духовите“ да останат надвор од нејзиниот дом, додека Николас Кејџ намерно купи таков „опседнат“ дом? Ѕвездите ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Пешачел цела ноќ, зошто не сакал да задоцни на работа го воодушеви целиот свет Приказната за посветеното младо момче од Алабама кое пешачело речиси цела ноќ за ...
  | | веќе видена

  Ураганот во моментов се наоѓа во западниот дел на Атлантскиот Океан меѓу  Бахамските и Бермудските острови. Во наредните два дена се очекува да го погоди ...
  сите 276 | | | веќе видена

  Силниот ураган ,,Флоренс” ќе удри во источниот брег на САД и ќе бидат погодени Вашингтон , Њујорк , Бостон и Мајам. Ураганот во моментов се наоѓа во западниот ...
  сите 276 | | | веќе видена

  Приказната за посветеното младо момче од Алабама кое пешачело речиси цела ноќ за да не задоцни на првиот ден на работа, стана вирална и го воодушеви целиот ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Приказната за посветеното младо момче од Алабама кое пешачело речиси цела ноќ за да не задоцни на првиот ден на работа, стана вирална и го воодушеви целиот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Приказната за посветеното младо момче од Алабама кое пешачело речиси цела ноќ за да не задоцни на првиот ден на работа, стана вирална и го воодушеви целиот ...
  сите 4 | | | веќе видена