Њу Јорк

  во

  Денешното издание на „Прототема“ тврди дека новиот грчки премиер Киријакос Мицотакис нема лична волја да се сретне со шефот на македонската Влада, Зоран Заев, ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Жеивејте го сонот и не се срамете да сонувате, зашто само така ќе можете да се остварите како претприемач, им порача денеска на младите вицепремиерот за ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Porsche го претстави својот прв, целосно електричен спортски автомобил пред јавноста со спектакуларна светска премиера што се одржува истовремено на три ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Porsche го претстави својот прв, целосно електричен спортски автомобил пред јавноста со спектакуларна светска премиера што се одржува истовремено на три ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Porsche го претстави својот прв, целосно електричен спортски автомобил пред јавноста со спектакуларна светска премиера што се одржува истовремено на три ...
  сите 57 | | | веќе видена