Њу Јорк

  во

  Холивудската актерка горда во какво девојче израсна 14-годишната Сури Круз,која последните години,откако се раздели со Том Круз и ја напушти Скиентолошката ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Новите документи поднесени во тужбата против Гислан Максвел, главниот соработник на сексуалниот предатор и насилник Џефри Епштајн, исто така откриваат нови ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Познатиот 49-годишен актер Мет Дејмон честопати беше во теретана за одредени улоги. Ова очигледно му создало добри навики Мет Дејмон заминал со сопругата ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Мадона Луиза Вероника Чиконе е родена на 16 август 1958 година во Беј Ситиво Мичиген. По татко и Силвиј Фортин Чиконеу е италијанка, а по мајка и Мадона Фортин ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Никој не верува дека славната убавица наполни 51 година, а фановите велат дека таа изгледа барем 15 години помладо Американската пејачка, актерка и танчерка ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Се чуди што го натерало на тоа И покрај тоа што има само 21 година, синот на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин, одлучи да „се смири“ што е можно поскоро. Пред ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Покрај завидната кариера, таа имаше и бурен љубовен живот. Шпанската актерка и манекенка Елса Патаки и нејзиниот сопруг, актерот Крис Хемсворт, живеат во ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Урологот Давид Кауфман од Њу Јорк го предупредува жените дека пред да имаат секс не треда да мократ бидејќи со тоа се зголемува рисикот за уринални инфекции. ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Многу славни личности му упатија честитки на најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам, откако со прстен вреден повеќе од 150 000 долари ја ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Прстенот не е доволен Двајцата познати актери, Бен Афлек и Ана де Армас, не губат време. Љубовната врска која брзо напредува, во почетокот на јуни беше ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Британските медиуми изјавија дека Бруклин Бекам ја запросил својата девојка Никола Пелц по само 9 месеци врска. Синот на пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам и ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Метју Пери продава луксузен стан во Лос Анџелес што го купи пред само три години Актерот и ѕвездата од серијата „Friends“, кој е навистина тешко да се ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Тој остро ги критикува верските дисиденти. Американскиот актер Том Круз е познат по тоа што ги претставува своите мислења во јавноста, особено кога станува ...
  сите 85 | | | веќе видена