Николај

  во

  Руската глумица Евелина Бледнас гостувала во емисија во живо и зборувала за бременост во посни години, а една жена во публиката и рекла дека го загрозува ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Руската актерка Евелина Бледанс во текот на гостувањето во една ТВ програма физички нападнала жена која седела во публика и која ја критикувала што добила дете ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Руската актерка Евелина Бледанс во текот на гостувањето во една ТВ програма физички нападнала жена која седела во публика и која ја критикувала што добила дете ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Господари со сето време на светов, влегува во сите слободни минути и како под хипноза минутите ги престорува во часови без да забележиш дека твоето време го ...
  | | веќе видена

  Двајца руски државјани биле уапсени под сомнение дека ги отруле Сергеј и Јулија Скрипал, но новите податоци велат дека попатно шпионирале и швајцарска ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Министерството за одбрана на Русија го утврди серискиот фабрички број на проектилот со кој во летото 2014 година е соборен малезискиот патнички авион над ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Руското Министерство за одбрана претставило аудио снимка која докажува украинско учество во соборувањето на малезискиот авион MH17 во 2014. година, изјавил ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Ситуацијата со помал пад на притисокот на Меѓународната вселенска станица е под контрола, рече портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков. „Ова прашање е за шефот на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ситуацијата со помал пад на притисокот на Меѓународната вселенска станица е под контрола, рече портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков.„Ова прашање е за шефот на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Многу малку се знае дека во подрумот на прилепската црква „Св. Кирил и Методиј“ се погребани загинати српски војници од Првата светска војна. Делот е вистинско ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Александар Подлесњи прво видел скок, а потоа препознал облик на волк. Првата мисла му била - од каде тоа тука? Додека волкот му ја стегал раката, втората мисла ...
  сите 33 | | | веќе видена