Никола

  во

  Одговорот на претседателот на државата Ѓорге Иванов дека нема да гласа на референдумот не не изненадува. Да се каже дека не се гласа е срамно бегство од ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Во Кривичниот суд оддекнуваат „бомби”, предложени како доказ за случајот „Титаник”, односно за изборните манипулации во 2011 или 2013 година, за што обвинето е ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Одговорот на претседателот на државата Ѓорге Иванов дека нема да гласа на референдумот не нѐ изненадува. Да се каже дека не се гласа е срамно бегство од ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Одговорот на претседателот на државата Ѓорге Иванов дека нема да гласа на референдумот не не изненадува. Да се каже дека не се гласа е срамно бегство од ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Одговорот на претседателот на државата Ѓорге Иванов дека нема да гласа на референдумот не не изненадува. Да се каже дека не се гласа е срамно бегство од ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Доволно созреавме како општество за да се соочиме со реалноста – патот кон ЕУ и НАТО води преку договорот со Грција за името, и таква е релноста. Сите лидери ...
  сите 108 | | | веќе видена

  На денешната прес конференција на министерот за надворешни работи Никола Димитров, беше запрашан и за мислење за најавениот бојкот на претседателот Ѓорѓе ...
  сите 132 | | | веќе видена

  Вицепремиерот за економски прашања, Кочо Анѓушев и министерот за надворешни работи, Никола Димитров вчера беа во посета на Велес каде што се сретнаа со ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Димитров: Патот кон ЕУ и НАТО води преку договорот за името, нема план Б Доволно созреавме како општество за да се соочиме со реалноста – патот кон ЕУ и НАТО ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Македонија Никола Димитров, денеска на прес-коференција во Владата на РМ ги дообјасни некои точки од договорот со Грција, ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Во кривичниот суд продолжи рочиштето за предметот на СЈО,“Титаник” со слушање на аудио снимките. Во разговор од 1 јуни 2011 година разговараат ексминистерот ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Протогер: Дај му на Кире податоци за цигани, мигани, све живо, денес да завршите со исплата Во кривичниот суд продолжи рочиштето за предметот на СЈО, под кодно ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Вицепремиерот за економски прашања, Кочо Анѓушев и министерот за надворешни работи, Никола Димитров вчера беа во посета на Велес каде што се сретнаа со ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Доволно созреавме како општество за да се соочиме со реалноста – патот кон ЕУ и НАТО води преку договорот со Грција за името, и таква е релноста. Сите лидери ...
  сите 108 | | | веќе видена