Никола

  во

  Фејсбук статус на Павле Богоевски: Слободата на мислата и убедувањето се темелот на секоја вистинска демократија. Без разлика сите работи кои биле кажани за ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Николовски од Пробиштип: Патриотизам е да носиш храбри одлики со кои ќе го потврдиш македонскиот идентит, но и ќе одиш напред кон европската иднина „Со години ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  „Слободата на мислата и убедувањето се темелот на секоја вистинска демократија. Без разлика сите работи кои биле кажани за мене во јавност, никогаш не сум се ...
  сите 11 | | | веќе видена

  „Со години пред избори политичарите ветуваа ЕУ и НАТО, ама не се најде никој да ги донесе тие одлуки, да ја креира таа иднина. За само две и пол години, ние ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Да се постигне успех на меѓународна олимпијада е многу долг и тежок пат. За да се квалификуваш за учество во македонскиот олимписки тим, мора да си еден од ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Со концертот „Скопје во три бои“ вечер од 20.30 часот во Сули ан ќе биде отоврен 41-от фестивал „Скопско лето“, кој традиционално почнува на 21 јуни. Поради ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи и носител на листата во ИЕ 1 на СДСМ и коалцијата „Можеме“, Никола Димитров, попладнево на својот фејсбук профил се заблагодари ...
  сите 44 | | | веќе видена

  „Чаир ќе победи посилно и од 2016. Победуваме затоа што сме заедно", порача претседателот Заев. „Ова е ваша земја и ќе се бориме дома. Ве уверувам ќе создадеме ...
  сите 205 | | | веќе видена

  Германскиот министер за Европа, Михаил Рот преку видео обраќање упати силна поддршка до Никола Димитров, носител на листата на СДСМ и Коалицијата „Можеме“ во ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Нели ви е срам вие кои го пуштивте да избега, вие кои бевте частени власт за да донесете правда, да фурате слична демагогија, прашува аналитичарот Ивор ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Германскиот државен министер за Европа Михаил Рот преку видео обраќање упати поддршка до Никола Димитров, носител на листата на СДСМ и Коалицијата „Можеме“ во ...
  сите 44 | | | веќе видена