Никола

  во

  Сто дваесет и три инциденти и дела од омраза регистрирал Хелсиншкиот комитет за човекови права во 2018 година. Во најголем дел од нив, односно во 64,2 отсто ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи, Никола Димитров , денес оствари средба со амбасадорот Стефан Дион, специјален пратеник на Премиерот на Канада за Европска ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Република Северна Македонија, Никола Димитров, денес оствари средба со амбасадорот Стефан Дион, специјален пратеник на ...
  сите 40 | | | веќе видена

  По резилот со кадата , нуркачкиот центар во Охрид, „Акватек“, објави за уште еден. Овој пат, станува збор за вреќа со плочки која нуркачите ја извадиле од ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Сто дваесет и три инциденти и дела од омраза регистрирал Хелсиншкиот комитет за човекови права во 2018 година. Во најголем дел од нив, односно во 64,2 отсто ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Сто дваесет и три инциденти и дела од омраза регистрирал Хелсиншкиот комитет за човекови права во 2018 година. Во најголем дел од нив, односно во 64,2 отсто ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Сто дваесет и три инциденти и дела од омраза регистрирал Хелсиншкиот комитет за човекови права во 2018 година. Во најголем дел од нив, односно во 64,2 отсто ...
  сите 30 | | | веќе видена

  „Во ВМРО-ДПМНЕ нема никаква промена. Христијан Мицкоски и раководството на опозициската партија по секоја цена се обидуваат да ја попречат правдата. ...
  сите 259 | | | веќе видена

  Радиото Слободна Европа не може да ги објави коментарите на редовното неделно интервју со претседателот на државата, Стево Пендаровски, во кое зборува за ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Јасно е, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ се против владеење на правото, против правда и независен и неселективен судски систем, соопшти СДСМ. - Во ВМРО-ДПМНЕ нема ...
  сите 259 | | | веќе видена

  Од седиштето на СДСМ денеска реагираа дека претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Хр4истијан Мицкоски, во петокот ја откажал лидерската средба и поради тоа истата не се ...
  сите 259 | | | веќе видена