Никола Бакрачески

  во

  Поранешниот градоначалник на Охрид, Никола Бакрачевски, се прости од починатиот Јован Стојановски кој по него дојде на функцијата. „Го познавав Јован уште од ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Твоите дела ќе траат вечно, поранешниот градоначалник на Охрид, д-р Никола Бакрачески на својата официјална страна напиша емотивна порака, како последно збогум ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Поранешниот градоначалник на Охрид, Никола Бакрачевски попладнево се огласи на социјалната мрежа „Фејсбук“ по ненадејната смрт на Јован Стојаноски. „Го ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Охрид, 28. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Охридскиот Кардиолошки завод продолжува со активностите на полето на размена на знаења и искуства на меѓународен план преку ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Кардиолошкиот завод од Охрид продолжува со активностите на полето на размена на знаења и искуства на меѓународен план преку посета на едукативни семинари, но и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кардиолошкиот завод од Охрид продолжува со активностите на полето на размена на знаења и искуства на меѓународен план преку посета на едукативни семинари, но и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Општина Охрид за нецела година откако дојде новата локална власт го намалила долгот кон разните доверители за над 100 милиони денари, но градот не може сам ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Пациент во критична состојба пред неколку дена е префрлен од Охридскиот центар за кардиоваскуларни заборувања на Клиниката за кардиологија во Скопје, затоа што ...
  | | веќе видена

  Пациент во критична состојба пред неколку дена е префрлен од Охридскиот центар за кардиоваскуларни заборувања на Клиниката за кардиологија во Скопје, затоа што ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Пациент во критична состојба пред неколку дена е префрлен од Охридскиот центар за кардиоваскуларни заборувања на Клиниката за кардиологија во Скопје, затоа што ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Пациент во критична состојба пред неколку дена е префрлен од Охридскиот центар за кардиоваскуларни заборувања на Клиниката за кардиологија во Скопје, затоа што ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ по долги години практицирање на власт живее турбулентни денови особено по петочното гласање во парламентот за ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Охрид Јован Стојаноски, цела година чита препишани говори од неговиот претходник Никола Бакрачески, пишува порталот Охрид1 . Првпат, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Градоначалникот Јован Стојаноски цела година читал препишани говори од неговиот претходник Никола Бакрачески. Е не, нови ќе ви смислуваат. повеќе
  сите 3 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Охрид Јован Стојаноски, цела година чита препишани говори од неговиот претходник Никола Бакрачески, пишува порталот Охрид1.Првпат, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Охрид Јован Стојаноски, цела година чита препишани говори од неговиот претходник Никола Бакрачески, пишува порталот Охрид1. Првпат, ...
  сите 6 | | | веќе видена