Никол

  во

  Легендарниот американски пливач Мајкл Фелпс истакна дека треба да се зголеми поддршката на поранешните врвни спортисти. Фелпс во јануари изјави дека по ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Фелпс во јануари изјави дека по повлекувањето минувал низ тежок период на депресија и дека дури и размислувал за самоубиство. - Сакам да истакнам дека не им се ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Ни славните личности не се исклучок, и иако имаат финансии да се спасат од секоја неудобност, сепак некои мали работи знаат да ги извадат од памет. И тие ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Пејачката Никол Шерцингер (40) веќе долго време важи за една од најпосакуваните жени на светот, меѓутоа новите фотографии покажуваат дека и таа разочара со ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Политичарки ширум светот се наоѓаат под лупа на јавноста, не само поради своите дела, туку и поради изгледот. Некои од нив навистина изгледаат како да се од ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Политичарките ширум светот често се наоѓаат под лупа на јавноста, не само поради нивните дела, туку и поради изгледот. Во продолжение, погледнете ги ...
  сите 12 | | | веќе видена

  14 годишна девојка од Велика Британија открила дека случајно може да заспие десет пати во денот, дури и за време на хокеј натпреварите, поради ретко ...
  сите 3 | | | веќе видена

  14 годишна девојка од Велика Британија открила дека случајно може да заспие десет пати во денот, дури и за време на хокеј натпреварите, поради ретко ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Никол Кидман со години тврди дека за нејзиниот изглед се заслужни здравата исхрана и тоа што се штити од сонце и не пуши цигари. Холивудската глумица е позната ...
  сите 5 | | | веќе видена