Никогаш

  во

  Минатата есен се надевавме дека ќе имаме прилика да видиме трето продолжение на филмот „Сексот и градот“. Меѓутоа, изгледа дека оваа популарна приказна сепак ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Македонското респираторно здружение денеска организира стручен состанок на тема „Хронична опструктивна белодробна болест – никогаш прерано, никогаш предоцна“ и ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Фудбалерот кој во моментов настапува во шпанска Валенсија, во емотивно интервју за „АС“ се осврна на неговите почетоци и на тешкотиите со кои минувал во ...
  | | веќе видена | слични

  Иако сите знаеме дека дел од омилените овошни сокови не се толку здрави (а ниту толку овошни), и натаму сакаме да ги пиеме. Меѓутоа, откако ќе видите како се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Процесот со препрочитување на историјата во земјите кои произлегоа од социјалистичко-комунистичкиот блок е оправдан бидејќи во тој социјалистички период беа ...
  сите 23 | | | веќе видена

  24-годишната Селин Сентино од Швајцарија потрошила повеќе од 38 илјади фунти на пластични операции, за целосно да го промени личниот опис. Оваа млада дама се ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Сите кои имаат вишок на килограми се потенцијални кандидати за протоколот на липосукциска исхрана. Но, оваа метода за слабеење бара одреден ментален капацитет. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Гасоводот, кој се состои од две одделни линии со должина од 930 километри, влегува во Црното Море во близина на Анапа на рускиот брег и доаѓа на брегот во ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Институтот за белодробни заболувања и туберкулоза – Скопје и Здружението на пневмофтизиолозите за граѓаните, ќе организираат бесплатни прегледи за мерење на ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Во далечната 1972-ра година, Линда Лавлејс се прославила со еден од најпознатите порно филмови на сите времиња, „Длабоко грло“. Филмот за жената која сфатила ...
  сите 3 | | | веќе видена

  По повод светскиот ден за хронична опструктивна белодробна болест – ХОББ, 21-ви ноември, кој се одбележува под мотото ,,Никогаш не е прерано, никогаш не е ...
  сите 22 | | | веќе видена

  По повод светскиот ден за хронична опструктивна белодробна болест – ХОББ, 21-ви ноември, кој се одбележува под мотото ,,Никогаш не е прерано, никогаш не е ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Македонското респираторно здружение денеска организира стручен состанок на тема „Хронична опструктивна белодробна болест – никогаш прерано, никогаш предоцна“ и ...
  сите 22 | | | веќе видена