Нелсон

    во

    Организацијата за човекови права, "Amnesty International", соопштила дека на Аунг Сан Су Чи, некогашна активистка за човекови права, ѝ ја одземала престижната ...
    сите 7 | | | веќе видена

    Баерн Минхен одигра само 1-1 против Фрајбург во рамките од 10. коло во Бундеслигата, и така му дозволија на Борусија Дортмунд одново за избега на четири поба ...
    сите 72 | | | веќе видена