Нека

  во

  СДСМ е против партизација и против непотизам. Одлучни сме и заедно со граѓаните се бориме да ги промениме работите во нашето општество. Партизацијата која што ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Партизацијата која што со децении беше пракса во Македонија, конечно е на колена.Благодарение на јавноста и благодарение на свеста и интегритетот кои постојат ...
  сите 90 | | | веќе видена

  СДСМ е против партизација и против непотизам. Одлучни сме и заедно со граѓаните се бориме да ги промениме работите во нашето општество. Партизацијата која што ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Законите, вработувањата, тендерите, политичарите, договорот, името, речиси сѐ беше опфатено со препознатливиот хумор на „Бубамара“ Доза сатира, зашеќерена со ...
  сите 39 | | | веќе видена

  „СДСМ е против партизација и против непотизам. Одлучни сме и заедно со граѓаните се бориме да ги промениме работите во нашето општество.Партизацијата која што ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Доколку владејачкото мнозинство и Зоран Заев веруваат во правна држава нека исполнат барем едно нивно ветување од предизборната кампања, а тоа е да го сменат ...
  сите 324 | | | веќе видена

  Чекор по чекор, некогаш побрзо, некогаш побавно, вмровското раководство се радикализира. Проблемот за него, а и за општеството, е дека ќе биде многу ...
  сите 35 | | | веќе видена

   Кога сме деца, сакаме да пораснеме, несвесни дека да се биде возрасен е многу одговорна работа. Но, кога еднаш ќе дојдете до моментот да треба самите да се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Шведска станала прибежиште за џихадистите, како што Аргентина била за нацистите по Втората светска војна, изјавил пратеникот на шведската Партија на умерената ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Шведска станала прибежиште за џихадистите, како што Аргентина била за нацистите по Втората светска војна, изјавил пратеникот на шведската Партија на умерената ...
  сите 27 | | | веќе видена

  1 Секогаш кога функционерите на ВМРО-ДПМНЕ ќе се соочат со правдата, за да одговараат за криминалите и злосторствата што ги правеа во времето на Никола ...
  сите 4 | | | веќе видена