Неа

  во

  Српските медиуми тврдат дека Огнен Врањеш ја посетувал Јелена Карлеуша во домот на Дедиње кога пејачката имала здравствени проблеми. Атина и Ника биле убедени ...
  сите 155 | | | веќе видена

  Изградбата на гасоводот „Турски поток“ во Србија ќе биде завршена до крајот на 2019 година, изјави шефот на руски енергетски гигант „Газпром” Алексеј Милер. – ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Да има најмалку десет години работно искуство по завршување на високото образование, од кои најмалку осум години во областите на откривање или спречување ...
  сите 185 | | | веќе видена

  Изградбата на гасоводот „Турски поток“ во Србија ќе биде завршена до крајот на 2019 година, изјави шефот на руски енергетски гигант „Газпром” Алексеј Милер. ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Во присуство на високи гости од Европа и од светот, меѓу кои и поранешниот премиер на Италија и поранешен претседател на Европската комисија, Романо Проди, ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Изградбата на гасоводот Турски поток во Србија ќе биде завршена до крајот на 2019 година, изјави шефот на рускиот енергетски гигант Газпром, Алексеј Милер. – ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин вчера во Белград пристигна со познатата црна актовка, која ја носи руски специјалец. Путин вчера беше дочекан од неговиот ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Изградбата на гасоводот „Турски поток“ во Србија ќе биде завршена до крајот на 2019 година, изјави шефот на руски енергетски гигант „Газпром” Алексеј Милер.– ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Во ноќта меѓу 18 и 19 јануари, поточно од полноќ до изгрејсонце, отворете прозорец и замислете желба. Нека биде јасна и гласна, недвосмислена, полна со искрени ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај вели дека има верба во САД и дека таа верба нема да избледи дури и доколку не добие или му биде одбиена американската виза, ...
  сите 153 | | | веќе видена