НБА

  во

  Призна на сопругата дека ја изневерил со 341 жена: Погледнете како изреагира таа Џејсон Мексиел, поранешниот НБА кошаркар, пред камерите и призна на својата ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Џејсон Мексиел, поранешниот НБА кошаркар, пред камерите и призна на својата сопруга Бренда, со која осум години, ја изневерил со 341 жена. Бренди била свесна ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Некогашната НБА ѕвезда Мајкл Џорџан, подарил 2 милиони долари за помош на загрозените во Северна Каролина по ударот на ураганот Флоренс. Џордан пораснал ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Бившата кошаркарска ѕвезда и сопственик на НБА клубот „Шарлот Хорнетс“. Мајкл Џордан, подарил два милиони долари на жртвите од ураганот „Флоренс“ кој кон ...
  сите 61 | | | веќе видена