НБА

  во

  ОБСЕ во првиот извештај за претстојниот референдум предупредува дека постои можност за заплашување и вршење притисок како и пасивна регситрација на гласачим, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Легендата на шпанската и европска кошарка, Хуан Карлос Наваро, кошаркарот кој Македонија не го памети баш по добро од Европското првенство во Литванија, ја ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Легендарниот кошаркар на Барселона, Хуан Карлос Наваро, одлучи да ја заврши својата кариера, објавија на веб-страницата на каталонскиот клуб.Оттаму велат дека ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Шпанската кошаркарска легенда, Хуан Карлос Наваро ја заврши својат играчка кариера и се приклучи на водството на Барселона, потврдија од каталонскиот клуб. ...
  сите 27 | | | веќе видена