Наум

  во

  Монахињата на МПЦ, Сара, со родено презиме Еленова е еден од основачите на најновата компанија со лиценца за производство на марихуана, нејзин бизнис партнер е ...
  | | веќе видена | слични

  Монахињата на МПЦ, Сара, со родено презиме Еленова е еден од основачите на најновата компанија со лиценца за производство на марихуана, нејзин бизнис партнер е ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Теренските посети на членовите на ИК на ВМРО-ДПМНЕ продолжуваат и овој викенд. Денес тим предводен од потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски беше во ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Владо Мисајловски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ со својот тим денеска беше во посета на Општина Бутел каде што оствари средби со жителите на населените места ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денеска беше во посета на општина Бутел каде што оствари средби со жителите на населените места Бутел и ...
  сите 28 | | | веќе видена

  По изјавата на вицепремиерот Бујар Османи дека по вчерашните неуспешни преговори за СЈО, мнозинството за Специјалното обвинителство ќе се бара во Собранието, ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Монахињата на МПЦ, Сара, со родено презиме Еленова е еден од основачите на најновата компанија со лиценца за производство на марихуана, нејзин бизнис партнер е ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Монахињата на МПЦ, Сара, со родено презиме Еленова е еден од основачите на најновата компанија со лиценца за производство на марихуана, нејзин бизнис партнер е ...
  сите 6 | | | веќе видена

  „ВМРО-ДПМНЕ беше и остана во одбрана на криминалот, против правдата и против напредокот на државата.ВМРО-ДПМНЕ покажа дека одбрана на криминалот, одбрана на ...
  сите 217 | | | веќе видена

  На 22.03.2019 година во 17:45 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на улицата „Франклин Рузвелт“ во угостителски објект дошло до нарушување на јавниот ред и ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Трите принципи предложени од ВМРО-ДПМНЕ имаат цел да ја вратат правдата и правната држава во Република Македонија. Почитувањето на меѓународното право, ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Трите принципи предложени од ВМРО-ДПМНЕ имаат цел да ја вратат правдата и правната држава во Република Македонија, порачува Наум Стоилковски, портпарол на ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Почитувани, Трите принципи предложени од ВМРО-ДПМНЕ имаат цел да ја вратат правдата и правната држава во Република Македонија. Почитувањето на меѓународното ...
  сите 217 | | | веќе видена

  „Трите принципи предложени од ВМРО-ДПМНЕ имаат цел да ја вратат правдата и правната држава во Република Македонија. Почитувањето на меѓународното право, ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Трите принципи предложени од ВМРО-ДПМНЕ имаат цел да ја вратат правдата и правната држава во Република Македонија, порачува Наум Стоилковски, портпарол на ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Од 21.03.2019 (четврток) на регионалниот патен правец Р1103 Неготино – ...
  сите 49 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ до Министерството за правда испрати издржани забелешки за недостатоци на предлог текстот за законот за јавно обвинителство, преточени во трите ...
  сите 54 | | | веќе видена