Наталија

  во

  Неколку девојки од Приморје организираа капење ви леденото море, па дури и успејаа да позираат пред камерите пркосејќи му на мразот. Наталија Аксојнова со ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Неколку Русинки организирале капење во ледено море на минус 30 степени. Наталија Аксјонова со зимско пливање се занимава веќе 10 години. – Го сакам тоа чувство ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Сениорките на ЖКК „Бадел 1862“ од Кисела Вода продолжуваат да редат победи во македонското првенство во женска кошарка. Баделки вчера со голема разлика ја ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, во рамки на денешната работна посета на Република Косово оствари средби со министерката за ...
  сите 5 | | | веќе видена