Наоми

  во

  Наоми Кембел (48) ја објави фотографијата на „Инстаграм“ од гробот на познатиот моден дизајнер Азедин Алаја, кој почина на 18 ноември 2017 година. Познатата ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Скопје/Охрид, 8. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Охридска банка Сосиете Женерал, организираше концерт во Македонска филхармонија со младите финалисти од конкурсот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Отсекогаш важел за најголем заводник меѓу музичарите, а изгледа дека со годините тоа не се менува…Дол е списокот на жени со кои се забавуваше Лени Кравиц: ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Охридска банка Сосиете Женерал, организираше концерт во Македонска филхармонија со младите финалисти од конкурсот „Имаш ли жичка за музика“. Свој настап имаа ...
  сите 5 | | | веќе видена

   „Не му е проблем да лази по подот со внуците со часови“, вели Вилијам. „Има млад дух“, вели Наоми Кемпбел. Принцот Чарлс на 14-ти ноември ќе го прослави ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Кристијан Виери пред неколку месеци ја прекинал врската со Јазма Кендрик, а таа во последно време зачестила со разголените фотографии на Инстаграм, каде ...
  сите 4 | | | веќе видена