Најдобар

  во

  „ Вие сте втори на светот, но ние сме подобри ", насмеан Дарко Велковски кој ако добро го служи здравјето, за краток период би можел да биде најдобар стопер во ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед успеа да го победи Брајтон со 2:1, а иако трите бода беа освоени доста потешко од очекувањата, најважно е тоа што тимот предводен од Оле ...
  сите 90 | | | веќе видена

  За разлика од многу жени, поточно повеќето од нив, кои едвај чекаат да завршат во медиумите, таа ги избегнува. Нејзините појавувања се многу ретки, а нејзините ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Хрватскиот фестивал „Си стар“ (Sea Star) во своето најмоќно издание досега, годинава ќе ги претстави пред публиката своите адути во неколку бранови, во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  За сите оние кои штотуку земале домашен миленик или се двоумат на таа тема, во наредните пет дена ќе ви дадам корисни совети за вкупно 52 трикови како самите ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Капитенот Кирил Лазаров, по поразот на нашата репрезентација од Русија, истакна дека им се должни на Македонците уште еден натпревар и дека во него ќе дадат ...
  сите 116 | | | веќе видена

  ЕКИПА во Келн , Стеван Цаневски Повторувањето на грешките од претходните натпревари беше рак-рана за македонските ракометари и на денешниот дуел со Русија. ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Капитенот Кирил Лазаров, по поразот на нашата репрезентација од Русија, истакна дека им се должни на Македонците уште еден натпревар и дека во него ќе дадат ...
  сите 116 | | | веќе видена