Надеж

  во

  Односите со Турција, миграциското прашање, туризмот, Западен Балкан беа дел од темите за кои разговараа министрите за надворешни работи на Грција и на Унгарија ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Мајорка со 2-0 го победи Леванте и освои три големи бода кои им носат надеж за опстанок во Примера. Шпанија Александар Трајковски од клупата за резерви ја ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Професорката Гордана Силјановска Давкова која е носител на кандидатската листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 1, се обрати пред граѓаните од Аеродром и им порача дека сме ...
  сите 284 | | | веќе видена

  Професорката Гордана Силјановска Давкова се обрати пред граѓаните од Аеродром и им порача дека сме доведени на ѕидот на срамот. Не смее да има човек кој нема ...
  сите 284 | | | веќе видена

  Во Чиле се случи нешто необично. Медицинска сестра им свири на виолина на пациентите заразени со коронавирус. Медицинската сестра Дамарис Силва (26) од ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Мајорка со 2-0 го победи Леванте и освои три големи бода кои им носат надеж за опстанок во Примера. Александар Трајковски од клупата за резерви ја проследи ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Професорката Гордана Силјановска Давкова се обрати пред граѓаните од Аеродром и им порача дека сме доведени на ѕидот на срамот и затоа не смее да има човек кој ...
  сите 284 | | | веќе видена

  Грам надеж за Мајорка носи триумфот од 2-0 против Леванте со кој екипата на Александар Трајковски може да сонува опстанок во Ла Лига. Не видовме македонски ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Професорката Гордана Силјановска Давкова се обрати пред граѓаните од Аеродром и им порача дека сме доведени на ѕидот на срамот. Не смее да има човек кој нема ...
  сите 284 | | | веќе видена

  Во денешниот времеплов го славиме роденденот на антропологот Франц Боас и ја одбележуваме годишнината од смртта на италијанскиот хемичар Амадео Авогадро. Исто ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборната единица 2, Владо Мисајловски денеска се сретна со граѓаните на Ѓорче Петров.Денеска имам можност да сум ...
  сите 284 | | | веќе видена

  Професорката Гордана Силјановска Давкова се обрати пред граѓаните од Аеродром и им порача дека сме доведени на ѕидот на срамот. Не смее да има човек кој нема ...
  сите 284 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборната единица 2, Владо Мисајловски денеска се сретна со граѓаните на Ѓорче Петров. -Денеска имам можност да сум ...
  сите 284 | | | веќе видена