МВР

  во

  Премиерот Зоран Заев денеска потврди дека дел од објавените разговори во изминативе денови што ги слушнал се дел од пакетот материјали што ги предал во СЈО и ...
  сите 68 | | | веќе видена

   Министерството за внатрешни работи е целосно подготвено да обезбеди достојна и безбедна атмосфера, во која што секој наш граѓанин ќе може да си го оствари ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Министерството за внатрешни работи е целосно подготвено да обезбеди достојна и безбедна атмосфера, во која што секој наш граѓанин ќе може да си го оствари ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Екс директорот на УВК, Сашо Мијалков, на денешното рочиште за случајот „Таргет и Тврдина“ вкрстено го испрашуваше сведокот Звонко Костовски. На моменти се ...
  | | веќе видена | слични

  Министерството за внатрешни работи е целосно подготвено да обезбеди достојна и безбедна атмосфера, во која што секој наш граѓанин ќе може да си го оствари ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Судењето за незаконското следење на комуникациите „Таргет-Тврдина” на СЈО продолжува на 11 јуни со вкрстено испрашување на сведокот Звонко Костовски од страна ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Горан Момировски, портпарол на изборниот штаб на кандидатката за претседател Гордана Сиљановска-Давкова, изјави дека замената на единствениот матичен број на ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Горан Момировски потпарол на кандидатката за претседател Гордана Сиљановска-Давкова ги информирал претставниците на ОБСЕ-ОДИХР, набљудувачката мисија на ОБСЕ ...
  сите 111 | | | веќе видена