Муса

  во

   Собранискиот претседател Талат Џафери дополнително ќе го закаже гласањето за овие законски решенија да одат во натамошна собраниска процедура . Во ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Собранието денеска во рамки на 86. седница ја заврши расправата во прво читање на четири закони со европско знаменце, а собранискиот претседател Талат Џафери ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Собранието денеска во рамки на 86. седница ја заврши расправата во прво читање на четири закони со европско знаменце, а собранискиот претседател Талат Џафери ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Собранието денеска во рамки на 86. седница ја заврши расправата во прво читање на четири закони со европско знаменце, а собранискиот претседател Талат Џафери ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Турски апелациски суд ја потврди затворската казна за 14 новинари од опозицискиот весник „Џумхуријет“, поради што вработените ќе бидат вратени во затвор на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Турски апелациски суд ја потврди затворската казна за 14 новинари од опозицискиот весник „Џумхуријет“, поради што вработените ќе бидат вратени во затвор на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Младиот француски репрезентативец, Усман Дембеле кратко и јасно образложи зошто е идеално е да се има Лионел Меси за соиграч, односно за партнер во нападот во ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Младиот француски репрезентативец, Усман Дембеле кратко и јасно образложи зошто е идеално е да се има Лионел Меси за соиграч, односно за партнер во нападот во ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Македонија е завиена во црно, откако страшна несреќа која според последните информации однесе 13 животи се случи денеска околу 17 часот. Градоначалникот на ...
  сите 267 | | | веќе видена

  Македонија е завиена во црно, откако страшна несреќа која според последните информации однесе 13 животи се случи денеска околу 17 часот. Градоначалникот на ...
  сите 328 | | | веќе видена

  Заменик-министерот за здравство, Асим Муса, потврди доцна вечерта дека бремената жена која била патничка во автобусот е во стабилна состојба, објави Независен. ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Македонија е завиена во црно, откако страшна несреќа која според последните информации однесе 13 животи се случи денеска околу 17 часот. Градоначалникот на ...
  сите 348 | | | веќе видена

  Заменик-министерот за здравство Асим Муса изјави предмалку дека бремената жена која била патничка во автобусот е во стабилна состојба. Четворица патници од ...
  сите 205 | | | веќе видена